Close

Konferencje

Czas pandemii pokrzyżował niejedne plany. Co chwilę, były jakieś zakazy, nakazy, obostrzenia. Na szczęście w ostatnim czas sytuacja ustabilizowała się w końcu po wielomiesięcznej przerwie pojawiają się informacje na temat konferencji organizowanych w „tradycyjny” sposób.

W dniach 22-24 września 2021 roku w Opalenicy pod Poznaniem odbędzie się XXVI „Karpiówka”, czyli Krajowa Konferencja Hodowców Karpia. Program wydarzenia ma dotyczyć zagadnień i problemów obecnie nurtujących branżę karpiową. W ramach „Karpiówki” odbędzie się konferencja Polskiego Towarzystwa Rybackiego oraz szkolenie hodowców ryb. Ponadto równolegle w odbędą się także Targi Akwakultury 2021 (szczegółowe informacje na stronie https://ptryb.pl/)

Nieco wcześniej, bo w terminie 31.08.2021 – 3.09.2021 planowana jest konferencja „Wylęgarnia 2021” organizowana przez Zakład Akwakultury, Instytut Rybactwa Śródlądowego im. St. Sakowicza w Olsztynie oraz Polskie Towarzystwo Rybackie w Poznaniu we współpracy z Katedrą Ichtiologii i Akwakultury, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie dla osób zainteresowanych problematyką wylęgarnictwa i podchowów organizmów wodnych (więcej informacji na stronie http://wylegarnia2019-2021.infish.com.pl/content/wyl%C4%99garnia-2021).

Nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach europejskich wraca się do organizowania konferencji w dotychczas znanej wszystkim formie. W dniach 24-27 sierpnia w Trondheim organizowane jest konferencja AQUA NOR 2021. My również tam będziemy 🙂 Do zobaczenia…

Niezmiennie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.sdk.com.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: