Close

TARGI i jeszcze raz targi.

Pracowite dni : 

14-15 lutego uczestniczyliśmy w targach we Włoszech .

AQUAFARM 2024 – Pordenone Fiere- Centrum wystawowe Pordenone .

Aquafarm co roku ma przyjemność gromadzić najważniejsze dane w zakresie badań i innowacji w sektorze akwakultury , algkultury i zrównoważonego rybołówstwa.

Wiele tematów , aktualizacji i pomysłów poświęconych profesjonalistom i nowym wpisom w terenie.

Siódma edycja Aquafarm , włoskiej międzynarodowej konferencji i targów odbyła się 14 -15 lutego w Centrum Wystawowym .

Impreza odbyła się po raz pierwszy w 2017 roku.

Dwudniowe wydarzenie jest dedykowane i zarezerwowane dla eurośródziemnomorskich zrównoważonych operatorów przemysłu akwakultury , jednej  z działalności w zakresie produkcji żywności o najwyższym tempie wzrostu na świecie.

Kolejną wystawą na której byliśmy były Targi Rybne w Niemczech 25.02-27.02

Targi rybne fish international odwiedza ponad 300 wystawców z 29 krajów prezentujących swoje  produkty w zakresie produkcji i przetwórstwa ryb, świeżych ryb i przysmaków .

Na targi przyjeżdża ponad 12 000 odwiedzających z branż zarządzania rybołówstwem , handlu detalicznego i gastronomii , by skorzystać z okazji do uzyskania najnowszych informacji i dyskusji.

FISH INTERNATIONAL :

– daje handlowcom platformę , na której mogą uzyskać informacje o nowościach na rynku niemieckim oraz uzyskać dobry przegląd branży rybnej .

– oferuje zróżnicowany i indywidualny asortyment ryb , aby dać handlowcom pomysły na lepsze pozycjonowanie rynku .

– prezentuje skoncentrowany zestaw maszyn oraz pomocy technicznych i urządzeń dla małych i średnich przedsiębiorstw.

– pokazuje szerokie spectrum konceptów dla sprzedawców i handlarzy ryb , które można znaleźć tylko w Bremen.

– daje czas na rozmowę z innymi członkami branży rybnej.

Miasto Bremen ( Brema ) w północnych Niemczech leży nad Rzeką Wezerą.

Kryje w sobie całe mnóstwo ciekawostek . Jedenaste co do wielkości miasto Niemiec . Brema ma stojącego na jej straży rycerza , największe  w Europie Centrum Kosmiczne Brema , którego przejażdżki stwarzają iluzję podróżowania po wszechświecie , ma swoje piwo, wino i bezkofeinową kawę.

Pordenone -miasto i gmina we Włoszech , w rejonie Friuli-Wenecja Julijska, w prowincji Pordenone .

 

To malownicza gmina , która pulsuje życiem i jest świadectwem bogatej historii. Spacerując po wąskich , brukowanych uliczkach , można podziwiać pięknie zachowane budynki datowane na wieki . Zachwyca odwiedzających miasto harmonijnym połączeniem historii , kultury i piękna przyrody. Dla miłośników natury Pordeone oferuje wiele możliwości kontaktu z pięknem otaczającej przyrody . W pobliskich Dolomitach znajdują się trasy trekkingowe. Można też odkrywać bujne doliny , krystaliczne jeziora i surowe szczyty.

 

Debata – wiosna 2024 w akwakulturze –  Rytwiany, jesteśmy tu od dziś ( 01.03 ) , gdzie w sobotę ( 02.03 ) będziemy prezentować sprzęt i urządzenia dla rybactwa stawowego. Firmy paszowe przedstawią ofertę na 2024 r.

Rytwiany – to wieś położona w województwie świętokrzyskim , w powiecie staszowskim w gm. Rytwiany , położona nad rzeką Czarną Staszowską.

Na terenie gminy znajdują się aż 132 obiekty zabytkowe .

Do największych należą : zespoły dworskie otoczone okazałymi parkami w Sichowie Dużym i Rytwianach , gdzie obecnie mieści się hotel o wysokim standardzie , a także ruiny zamku wzniesionego ok 1436 roku, stara gorzelnia i młyn wodny.

Także widzicie, że nie próżnujemy i robimy wszystko, żebyście o nas nie zapomnieli.

 

AKWAKULTURA TO NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ .

Produkujemy sprzęt i urządzenia pod potrzeby hodowli rybactwa stawowego , transportu i przetwórstwa ryb, stałym kontaktom z hodowcami zawdzięczamy , że nasze produkty są modernizowane i unowocześniane .

W procesie produkcyjnym uwzględniamy indywidulane potrzeby odbiorców.

tel. 601-661-089 lub  (89) 646 – 05 -95, adres email : handel@sdk.com.pl

Zapraszamy SDK OSTRÓDA.

https://www.sdk.com.pl/oferta.html

zdj. freednotravel.pl , echodnia.eu, lignanosabiovo.it