Close
To już rok…

To już rok…

Koronawirus na świecie/ shutterstock

Kilka wpisów pod rząd prezentowałam Wam nasz asortyment. Dziś będzie nieco inaczej.

Minął już rok od czas gdy nasze życie zostało wywrócone do góry nogami, toczyło się od jednych ograniczeń, do drugich. Co chwilę władze nakładały nowe obostrzenia i wszyscy z przerażeniem patrzyliśmy na statystyki.

Przez ten rok wiele firm zamknęło swoją działalność lub już znacząco ograniczyło. Wiele spotkań, imprez branżowych, konferencji zostało odwołanych lub przeniesionych na inny, bliżej nieokreślony, termin (np. Krajowa Konferencja- Szkolenie Hodowców Karpia 2021, która do tej pory odbywała się w lutym).

Konferencje, wystawy, szkolenia to był także nasz czas. Mogliśmy spotkać się z hodowcami, których „znaliśmy” tylko przez telefon lub z wymiany e-maili, porozmawiać, wymienić doświadczenia, pokazać nasze produkty. Teraz te możliwości zostały nam odebrane. Mamy jednak ogromną nadzieję, że już niedługo czas pandemii będzie tylko wspomnieniem i będziemy mogli spotkać się na dotychczasowych warunkach.

Jednak pamiętajcie, MY, pomimo obecnej sytuacji, NIE ZWALNIAMY TEMPA i dalej PRACUJEMY, aby dostarczyć Wam sprzęt niezbędny do hodowli i transportu ryb. Pomimo pandemii jesteśmy otwarci, produkujemy, okuwamy, pakujemy Wasze zamówienia. Możecie przyjechać do nas, do Ostródy. Chętnie pokażemy nasze produkty, porozmawiamy, doradzimy.

Baseny do transportu ryb czekają na okucia
Gotowe baseny do transportu żywych ryb, już niebawem pojadą do klienta

 

 

 

 

 

 

 

 

Sortownica do ryb na 3 sorty w trakcie wykańczania

 

Jeśli nie macie możliwości przyjechać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.sdk.com.pl.

 

Czekamy na Was, do zobaczenia 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: